Шпатель фасадный INGCO HPUT78300 300 мм Toshkentda
Sharhlar: 0
  • Страна бренда
    Китай
  • Толщина лезвия
    0.5 мм
  • Ширина лезвия
    300mm
  • Вес, кг
    0.25
Sotuvda bor Artikul: HPUT78300
Narx
44 200 so‘m
Варианты рассрочки
inTend
19 006 so‘m/oy
inTend
9 503 so‘m/oy
  • payme
  • click
  • uzcard
  • humo
To‘lov usullari
Шпатель фасадный INGCO HPUT78300 300 мм
Двухкомпонентная рукоятка удобно лежит в руке.
To‘liq ko‘rsatish
  • Страна бренда
    Китай
  • Толщина лезвия
    0.5 мм
  • Kategoriya
    Шпатель
  • Ширина лезвия
    300mm
  • Вес, кг
    0.25
Описание ...
Описание ...
Sharhlar
Sharhlar yo‘q
Tavsifi
Xususiyatlari
    0.5 мм
    300mm
  • Kategoriya
    Шпатель
O‘xshash mahsulotlar
(0 Sharhlar)
Sotuvda bor Muddatli to‘lov
11 167 000 so‘m
(0 Sharhlar)
Sotuvda bor Muddatli to‘lov
Набор напильников INGCO HKTFS0508
Ommabop tovarlar
Hammasini ko‘rish
Электрическая дрель EPA EED-6M-1 / 6P-1
Bestseller
Угловая шлифмашина BOSCH GWS 30-230 B
Bestseller
Мини-болторез TOTAL THT11386
Bestseller Chegirma -4%