Макловица INGCO hCLB100308 Toshkentda
INGCO
Sharhlar: 0
  • Brend
    INGCO
  • Страна бренда
    Китай
  • Ширина
    100 мм
  • Длина щетинок
    70 мм
  • Толщина мм
    28mm
Sotuvda bor Artikul: hCLB100308
Narx
59 800 so‘m
Варианты рассрочки
inTend
25 714 so‘m/oy
inTend
12 857 so‘m/oy
  • payme
  • click
  • uzcard
  • humo
To‘lov usullari
Макловица INGCO hCLB100308
To‘liq ko‘rsatish
  • Длина щетинок
    70 мм
  • Толщина мм
    28mm